POŚREDNIK KREDYTOWY Z UPRAWNIENIAMI

Pośrednik kredytowy. Zaufanie i pieniądze? Komu powierzyć swoje finanse? 

Współpraca z nami zaczyna się od zaufania. Pośrednik kredytowy to specjalista, który dba o bezpieczeństwo finansowe, udziela porad, dostarcza wiedzę na temat najnowszych trendów ekonomicznych. Proponuje także najkorzystniejsze rozwiązania, wybierając spośród wszystkich dostępnych na rynku.

Głównym zadaniem niezależnego eksperta finansowego jest szczegółowa analiza sytuacji finansowej i oczekiwań Klienta. Następnie wybór i przygotowanie najbardziej atrakcyjnej oferty kredytu hipotecznego czy finansowania dla firmy, dopasowanej do potrzeb Klienta.

Dodatkowo ekspert finansowy zajmuje opracowaniem całej transakcji, sprawuje nadzór nad procesem i uczestniczy przy podpisywaniu umowy. Wszystko, by wypracować dla Klienta maksymalne korzyści w formie oszczędności czasu i pieniędzy, przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

W dniu 22 lipca 2017 roku weszła w życie ustawa z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Jednolity tekst przeczytasz tutaj.

Od tego czasu prowadzenie działalności, takiej jak moja, o charakterze pośrednika kredytowego, wymaga uzyskania zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego i dokonania wpisu do rejestru pośredników kredytowych. Aby zostać pośrednikiem trzeba zdać egzamin państwowy na pośrednika hipotecznego lub ukończyć wyższe studnia ekonomiczne lub prawnicze i uzyskać tytuł magistra. Zakończony pozytywnie egzamin daje możliwość uzyskania zezwolenia wydanego przez KNF i dokonania wpisu do rejestru pośredników kredytowych. Pośrednik kredytu hipotecznego zobowiązany jest również do zawarcia umowy ubezpieczenia o odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaną działalnością. Przedstawia również zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.

Centrum Rozwoju Biznesu Ewa Różańska złożyło wniosek o wydanie zezwolenia oraz otrzymało pozytywną rekomendację i wpis do rejestru. Uprawnienia można sprawdzić na oficjalnej stornie www.KNF.gov.pl – numer wpisu RPH000035.

Uważam, że regulacje te pozytywnie wpłyną na stan wiedzy i kompetencje pracowników
w całym sektorze finansowym. Zwiększą też nadzór nad środowiskiem pośredników. Osobiście oceniam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie!

NAZYWAM SIĘ EWA RÓŻAŃSKA.JESTEM POŚREDNIKIEM KREDYTOWYM!

Od ponad 10 lat zdobywam doświadczenie i rozwijam się w branży finansowej. Obdarowując mnie zaufaniem, masz pewność, że w pełni zaangażuję się w Twoją sprawę. Zyskasz sporo cennego czasu i oszczędzisz pieniądze, gdyż znajdę dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie ze wszystkich dostępnych na rynku.

Specjalizuje się w skutecznym pozyskiwaniu środków ze wsparciem unijnym oraz kredytów. Na co dzień zajmuję się realizacją marzeń dzięki zdobywaniu najkorzystniejszych kredytów hipotecznych dla moich klientów. A również rozwojem biznesu dzięki skutecznemu pozyskiwaniu kredytów firmowych, leasingu czy faktoringu. Skorzystaj z mojego doświadczenia i wiedzy – to komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Zapisz się na DARMOWĄ konsultację!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *