508 922 392 biuro@ewarozanska.pl

Każdego dnia ścigasz się z ubiegającym czasem. 

 

Doba jest zbyt krótka? ciągle jest jeszcze coś do zrobienia? znowu nie udało się wyjść wcześniej a część zaplanowanych rzeczy przechodzi na kolejny dzień? W drodze do domu nie przestajesz myśleć o ty,, czego nie udało się załatwić i co należy zrobić jutro. Wolne chwile coraz trudniej celebrować, a wieczorem wyczerpanie wygrywa z dobrym filmem czy ciekawą książką. A jutro ? … od nowa gaszenie pożarów, dopinanie projektów, dowożenie sprzedaży.

 

Znasz to ?

 

Wolne chwile coraz trudniej celebrować, a wieczorem wyczerpanie wygrywa z dobrym filmem czy ciekawą książką.

 

Tak wygląda codzienność wielu Przedsiębiorców !

Szybko pojawia się stres, i to na najwyższym poziomie. Zamiast motywować do działania – negatywnie wpływa na życie prywatne i zawodowe. Konsekwencją tego jest chroniczne zmęczenie, rozdrażnienie oraz obniżenie odporności.

 

Zmień to ! Nie pozwól, by zawładnął Twoim biznesem i życiem osobistym. Skup się na tym, w czym jesteś najlepszy – całą resztę ceduj !

Trudno być idealnym Szefem, handlowcem, zaopatrzeniowcem, marketingowcem, konsultantem, wykonawca i jeszcze księgowym.

 

Klienci powierzający sprawy finansowe nam lubią wygodę. Cenią swój czas i szukają oszczędności. We współpracy z nami cenią poczucie bezpieczeństwa i skuteczność w działaniu.

 

CZY WIESZ, ŻE kiedy pozyskamy KREDYT, LEASING bądź FAKTORING, nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za naszą usługę ?

CZY WIESZ, ŻE jesteśmy jedynym pośrednictwem finansowym pozyskującym ŚRODKI PREFERENCYJNE z wszystkich funduszy unijnych ?